Open dagen Voortgezet onderwijs - groep 8

Open dagen Voortgezet onderwijs Sneek:

 

RSG Magister Alvinus
RSG Magister Alvinus is een school die de beginselen van het openbaar onderwijs in woord en daad uitdraagt; voor ieder kind bereikbaar en beschikbaar, actieve pluriformiteit, openheid en respect, geen discriminatie en geweld. Wij vinden daarom de volgende waarden belangrijk: vertrouwen, integriteit, samenwerken, eenvoud en ontwikkeling. Deze waarden zijn leidend in het beleid dat wij vorm geven op onze school en in onze manier van werken.
Kom kennismaken tijdens de Open dag op 13 januari van 16.30-21.00 uur.
Op 16 februari is er ook nog een extra infoavond op de RSG.

Onze school gaat naar de doe-dag van de RSG. Verdere informatie verloopt via de groepsleerkracht.

Meer informatie op www.rsg-sneek.nl

Bogerman Sneek
Jij hebt talent, daar gelooft Bogerman in. Muziek, sport of cultuur; talenwonder of technische knobbel, bij Bogerman haal jij het beste uit jezelf.
Er is veel persoonlijke aandacht voor jou. Samen halen we het maximale uit jouw talent. Bogerman biedt daartoe allerlei activiteiten op het gebied van muziek, sport, media en uitwisselingen naar het buitenland.
Kom kennismaken tijdens de Open Dag en ontdek wat Bogerman jou te bieden heeft.
Je bent van harte welkom op 17 februari 2016 van 15.30 – 20.30 uur.
Meer informatie op www.bogerman.nl    

Nordwin college
Je bent nieuwsgierig en je wilt wat leren... daar sluiten wij met ons onderwijs op aan. Het gaat om samen leren en zelf doen. En fouten maken mag, want daar leer je het meeste van. Je volgt lessen, je krijgt workshops en je werkt aan projecten op school en met bedrijven.
Beleef het VMBO-groen en ervaar de school zelf. Kom naar een DoeDag of OpenAvond! Je bent van harte welkom op de:
DoeDag
Woensdag 27 januari 2016
OpenAvond
Woensdag 27 januari 2016
18.30 - 21.30 uur
Voor meer info op de site: www.vmbogroen-friesland.nl